به نام آن که هستی نام از او یافت

“شرکت آرکاکاران زرکشت هگمتانه” با استعانت از آستان با احسان الهی در سال ۱۳۹۵ با شماره ثبت ۱۵۶۸ با هدف ارائه ی خدمات کشاورزی و باغبانی به هم میهنان دلبند و ارجمند، به مدیریت اکبر احمدوند در استان همدان راه اندازی گردید.
رسالت این همِستان(شرکت) و آرمان مدیران آن(مدیریت مجموعه) بر پایه عِرق ملی و شوق میهن دوستی، و کمک به بهبود و آبادانی، و بالندگی و پیشرفت کشاورزی کشور عزیزمان بوده و هست، و در این راستا همواره تلاش نموده یار و یاور و مشاور کشاورزان و باغکاران بزرگوار ایران زمین باشد.

شرکت آرکاکاران برای نخستین گام بررسی و پژوهش های مقدماتی خود را به صورت -طرح پایلوت- در شهرستان نهاوند بنا نموده و در این میان با -پشتگرمی و اطمینان- و با بهره گیری از دانش و پژوهش، همه ی توان خود را به کار گرفته تا جستار و آزمایش های میدانی به گونه ای پیش بروند که در زمینه های تولید و تکثیر ارقام و گونه های درختان بومی و بیرونی، تهیه انواع کودهای شیمیایی و ارگانیکِ داخلی و خارجی، محصول و فراورده ی نهایی به شکل مرغوب و مطلوب و با خاطری آسوده به کشاورزان پرتلاش و رنجبر معرفی و پیشکش گردد.
همچنین در بخش دیگری از فعالیت های خود، با فراهم کردن و فروش ابزارآلات و ادوات کشاورزی، آن هم از برندهای برتر داخلی و خارجی بر آن شده است تا این کالاها به سهولت در دسترس کشاورزان گرامی و دهقانان گرانمایه قرار گیرند.
و نیز مدیریت شرکت با امتنان و افتخار، و با حضور در جای جای ایران عزیز، در زمینه ی احداث و اصلاح مزارع و باغ ها، و مشاوره های راهگشا، یاریگر برزگران بزرگوار سرزمین پهناورمان بوده است .

در پایان امید آن داریم در راهی که در پیش گرفته ایم و هدفی که دنبال می کنیم، دادار مهربان و توانا یاریمان کند تا بتوانیم پیوسته در پیشگاه مردمان خوب و نازنین سرزمینمان باشیم .

 

تلفن ثابت ۰۸۱۳۳220504   
شماره همراه ۰۹۱۲۶۰۳۶۳۸۹   
شماره واتساپ ۰۹۳۵۷۴۳۰۶۳7
 
آدرس:  همدان_ نهاوند_خیابان آزادگان_ مجتمع پاستور2_ طبقه اول_ واحد3_ شرکت خدمات کشاورزی آرکاکاران